Raisa Taurinka

astral fairy

+358 40 570 4752 / raisa@visualrama.fi

johtaminen, tuotekehitys, ideointi & toteutus

Raisalla on inkivääri ja ilmapallo.
MOTTO: “Sopii ku sialle otsatukka.”

Joona Auvinen

shaman

+358 40 095 7453 / joona@visualrama.fi

valo- ja videokuvaaminen, suunnittelu, myynti

Joonalla on hattu ja Hulk.
MOTTO: “Eikaisevväliä.”

Hennikki Karanka

urban loco

+358 45 7872 4301 / hennikki@visualrama.fi

myynnin suunnittelu, tekstin tuottaminen, laskutus

Hennikillä on tyyny ja tohvelit.
MOTTO: “Kukkuluuruu ja töttöröö.”

Markus Heikinpalo

pirate

+358 45 184 7464 / markus@visualrama.fi

valokuvaaminen, valaisu, kuvankäsittely

Markuksella on kaktus ja silmälappu.
MOTTO: “Yarr!”

Aurora Kaakkolammi

crazy cat lady

aurora@visualrama.fi

valokuvaaminen, kuvankäsittely, organisointi, markkinointi

Auroralla on kissa ja kristallikruunu.
MOTTO: ”Iha ite tein.”

Anssi Ahonen

die mensch-maschine

anssi@visualrama.fi

valokuvaaminen, kuvankäsittely, musiikin tuottaminen

Anssilla on teleskooppi ja kuukartta.
MOTTO: ”Ei voi olla.”